Filmová produkce | Video studio s green screen Praha Tom Production

Filmová produkce

Videoprodukce Praha

hudební videoklipy | záznamy koncertů | divadelní představení | dokumentární filmy | reklamy

video spoty| firemní videa | video prezentace

Backstage - Videoprodukce a Video Studio Tom Production Praha 09 Backstage - Videoprodukce a Video Studio Tom Production Praha 05 Backstage - Videoprodukce a Video Studio Tom Production Praha 12 Gear - Videoprodukce a Video Studio Tom Production Praha 08 Gear - Videoprodukce a Video Studio Tom Production Praha 12 Backstage - Videoprodukce a Video Studio Tom Production Praha 13 Backstage - Videoprodukce a Video Studio Tom Production Praha 04 Backstage - Videoprodukce a Video Studio Tom Production Praha 10

Tom Production realizuje veškeré videoprodukční práce. Naše filmy vznikaly jak v České Republice, která je vyhledáváným místem kvůli levnému castingu či lokacím, tak například v USA, Německu, Švýcarsku, Itálii, Francii, Rakousku, Slovensku,  Polsku atd. .

Studio má vlastní  green screen ateliér. Úzce spolupracuje s absolventy filmových škol. Naše videoklipy, reklamy a filmy byly vysílány na stanicích TV Nova, Prima, Óčko TV, MTV, VIVA, ČT, Afghan TV a na mnoha dalších malých internetových televizích.

Vizualita videa je nedílnou součástí vašeho komerčního úspěchu. Vytvoříme spolu s vámi originální moderní osobitou image, ať už prostřednictvímformou videoklipu, dokumentu, promo videa nebo reklamy.

Realizujeme hudební videoklipy, reklamní videa, firemní videa, dokumentární filmy, prostě vše co se týká videoprodukce. Samozřejmostí je kompletní zhotovení profesionálního voiceoveru, dabingu ve většině světových jazyků a také titulkování. V podstatě vyrobíme jakékoliv audiovizuální dílo, které potřebujete pro váš záměr vytvořit.

Disponujeme veškerou moderní technikou pro vytvoření profesionálního videa. Slidery, jeřáby, světla, steadicamy Moza, špičkové kamery v rozlišení 4K, klíčovací ateliér. Filmy zpracujeme v naší digitální videostřižně, kde jsou k dispozici veškeré nástroje k vytvoření střihů, efektů, filtrů. Taky zde dochází k závěrečné kolorizaci a celkové postprodukci vašeho filmu.

K natáčení profesionálních hudebních videoklipů a reklam máme k dispozici profesionální filmový štáb ve kterém nechybí producent, režisér, scénarista, kameraman, střihač, osvětlovač, vizážistka, umělecký maskér, dabéři a další nezbytné osoby.

Ceny za videoslužby:

videoklipy: od 24 990,-czk

videodokumenty: od 3000,-czk / 1min hotového materiálu

kameraman: 990,-czk / hod

cestovní náklady: 8,-czk / km

Uvedené ceny jsou bez DPH

Scénáře, castingy, lokace, vizážisti, osvětlovači, režie, grafici, animátoři, produkce a postprodukce se naceňují individuálně, dle rozsahu a náročnosti.

 

Nebojte se zeptat a napište nám. Jsme tady pro vás.

Můžete taky zavolat přímo do studia: +420 721 949 608
(*) Jméno a příjmení
(*) Váš e-mail
(*) Telefon
(*) Váš dotaz


button Facebook

© 2008–2020 Videoprodukce Tom Producton s.r.o. Praha